Úterý 26. října 2021, svátek má Erik
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 26. října 2021 Erik

Jak státi komunistou aneb zrada soudružky Semelové

23. 08. 2021 18:27:15
Stačí si přečíst názory antikomunistů, blogy Šichtařové, chvíli pracovat v soukromém sektoru, vzpomenout na českou cestu ke kapitalismu a jste komouš hned.

Šířící se frustrace věčného kverulanta mě dohnala až k mohutným vratům ulice Politických vězňů č.p.9. První, co jsem zde uviděl, byla směnárna, leč mé kroky směřovaly dál, na politbyro.

Mé kroky směřovaly na politbyro za jasným účelem: změnit tuto stranu vyšumělých papalášů, bílých páprdů se sklony k fašismu na stranu revoluční. Je třeba znovu začít stavět barikády, obnovit lidové milice, vrátit nakradený majetek lidu.

Rozhodl jsem se, že půjdu za soudružkou Martou, tedy Semelovou. Natolik ostře vystoupila proti tomu ohyzdnému sloupu na Staromáku, že právě kvůli jejímu projevu na magistrátu ten sloup stojí. Někdo z nerozhodnutých členů ODS nakonec zvedl ruku pro, jen kvůli tomu, že nechtěl hlasovat jako soudružka Semelová.

Stačil jeden hlas, který nebyl hlasem rozumu, ale hlasem emocí a osobních animozit, aby symbol poroby a útlaku českých zemí ze strany prasečího rodu Habsburků, jak tento degenerovaný rod nazval filosof Ladislav Klíma, a kůl hanby zneuctil matičku rodnou zem. Jsme tam, kde jsme byli: v německém područí.

Tomu musíme zabránit, narychlo jsem dával dohromady program, který soudružce Martě vyložím. Je samozřejmé, že cesta z nevolnictví musí začít právě zde: nádo nam, znovu obnovit slovanskou vzájemnost! Pro stranu to znamená napsat do Moskvy nový zvací dopis.

To, že soudružka Marta je tím správným člověkem, za kterým bych měl se svými požadavky jít, mě přivedla i další okolnost, že i ona, stejně jako ostatní komunisté a soudruh mistr Jan Hus, byla za své pokrokové názory souzena.

Zpochybnila například fakt, že přiznání Milady Horákové ve vykonstruovaném procesu, který vedl k její popravě, bylo vynucené a okupaci Československa z roku 1968 označila za internacionální pomoc.

Co se týče paní Horákové nemohu nemohu sloužit, avšak ohledně internacionální pomoci armád Varšavské smlouvy, lze s ní souhlasit. Jedině díky ní jsme mohli ještě více než dvacet let žít v klidu, radovat se z míru a bezpečí, které nám přinášelo nerozborné spojenectví s lidem Sovětského svazu a ostatních socialistických zemí, aniž bychom poznali obludnost kapitalismu.

Dále jsem jí chtěl přemluvit, aby strana nekandidovala do parlamentu. Je sice možné, že se do sněmovny nedostane, avšak zasedat v poslanecké žvanírně je samo o sobě zrada! Vzpomeňme na Gottwalda, kterému Stalin správně vyčítal, že se dostal k moci úskokem, nikoliv opravdovým bojem.

Je nutno stranu ostře radikalizovat, ty soudruhy, kteří budou chtít kandidovat do sněmovny, je ze strany vyloučit, to nejsou soudruzi ale konformní jedinci, kteří mají s myšlenkami komunismu tolik společného jako soudruh Ježíš s Róčildem. Nutné je vyloučit též ty soudruhy, kteří podnikají a svého majetku se nechtějí vzdát.

Pro takovéto oportunistické revizionistické odštěpence lze nalézt paralelu v Novém zákoně v citátu soudruha Marka: Chceš-li být dokonalý, jdi, prodej svůj majetek a rozdej chudým, a budeš mít poklad v nebi. Pak přijď a následuj mě!"

My komunisté, však nemusíme lidi lacině obelhávat pokladem kdesi v nebi, my jim to nebe sneseme na Zemi.

Ano, právě s těmito myšlenkami jsem chtěl zajít za Martou...

Jakmile jsem prošel branou, uviděl jsem ji ve dveřích směnárny, byla cele pohroužena do své práce pro blaho lidstva, myslel jsem, že chce zatočit se směnárníky a znovu jsem vzpomněl na soudruha Ježíše v citátu soudruha sv. Jana:

V chrámě zastihl prodavače býčků, ovcí a holubů i směnárníky, jak tam sedí.Tu si udělal z provazů důtky a vyhnal všechny z chrámu i s ovcemi a býčky, směnárníkům rozházel peníze a stoly jim zpřevracel a prodavačům holubů řekl: „Jděte s tím odtud!“

Přiblížil jsem se až ke vchodu té místnosti hanby, zaostřil své hledí a tu jsem poznal svůj omyl: Marta počítala tržbu.

Vrhl jsem se do wechselstube jak soudruh Ježíš do chrámu božího a než jsem stačil převrhnout alespoň jeden stůl, už jsem byl Martou jat dvojitým nelsonem a posléze předán Policii ČR. Postaral se o mne praporčík Zifčák společně s podpraporčíkem Růžičkou, kteří mne zpacifikovali a odvezli na tzv. Barťák..

V cele předběžného zadržení vedl jsem "prý" divné řeči, biblické výroky prokládal jsem citáty z Karla Marxe, dokonce jsem vyzýval policisty, aby se stali předvojem spravedlivého boje lidstva za spravedlnost a společně s Lidovými milicemi osvobodili pracující lid ze jha buržoustů a cizího kapitálu.

Nyní žiji v sanatoriu uprostřed lesů, založil jsem zde sověty a stal se komunistou. Dnes máme plénum, budeme hlasovat o vyloučení soudružky Semelové ze strany. Připravujeme se na převzetí moci, učíme se stavět barikády.

Jediná smutná zpráva zapsaná černým písmem do naší kroniky je, že ve věku devadesáti let zemřel oddaný soudruh, tělem i duší komunista, chlapec známý z povídky Šimka a Grossmanna „Jak mě otec posílal stávkovat".

Čest práci a rukám klid!

Autor: Jan Lněnička | pondělí 23.8.2021 18:27 | karma článku: 28.33 | přečteno: 3456x

Další články blogera

Jan Lněnička

Blogeři: předvoj komunismu

Ať levičák, pravičák či centrista, věřící nebo ateista, všichni blogeři sdílejí své nápady a myšlenky zcela zadarmo. Budoucnost patří nikoliv kapitalismu ale sdíleným statkům!

25.10.2021 v 18:46 | Karma článku: 10.01 | Přečteno: 228 | Diskuse

Jan Lněnička

Proč odkázat popel se svými ostatky Kosteleckým uzeninám?

Rodiče za mě v dětství podali přihlášku ke katolické církvi, když jsem zjistil, že na Onom světě nebude zvířat, snažil jsem se ji revokovat. Také život věčný mi zrovna nesedí...

24.10.2021 v 11:49 | Karma článku: 9.87 | Přečteno: 401 | Diskuse

Jan Lněnička

Senátorský puč aneb supi nad ÚVN

Hradní kamarila hlídá hlavu státu. Dědci z Valdštejnského paláce vyřkli číslo satana: § 66. Ve své senilitě jednu šestku zapomněli. Lidem zvolený Pán českých zemí Miloš Zeman nad svou zemí dosud bdí...

20.10.2021 v 13:24 | Karma článku: 18.62 | Přečteno: 796 | Diskuse

Jan Lněnička

Blbý a blbější / a nejblbější

Název americké komedie mě napadl, když jsem uslyšel o kandidatuře Kalouska a Babiše na funkci prezidenta. Invektivou nemířím na inteligenci obou pánů, ale na další pohromu, jež se na český národ řítí.

18.10.2021 v 16:46 | Karma článku: 21.61 | Přečteno: 542 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

František Skopal

Naléhavá slova o cestě k vnitřnímu míru

Víte proč se lidé stále dívají na televizi, poslouchají hudbu, nebo surfují na internetu? Protože prostě nedokážou vydržet sami se sebou!

25.10.2021 v 16:26 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 78 | Diskuse

Zuzana Zajícová

Jak jsem kvůli Mynářovi zabloudila a ztratila se v temné noci

Vráťa Mynář rozhodně nestojí za to, abych se kvůli němu dostala do problémů, a přece se mu povedlo mě do nich dostat.

25.10.2021 v 9:02 | Karma článku: 27.36 | Přečteno: 628 | Diskuse

Dana Adámková

Šest letadel

Stojím uprostřed louky na vrcholku kopce. Před očima nádherná scéna podzimu. Zapadající slunce v oranžové žluté barvě. Zbytek nebe má nádherný fialovo růžový nádech.

24.10.2021 v 22:05 | Karma článku: 17.78 | Přečteno: 322 | Diskuse

Martin Faltýn

Blog-feérie: Politický "Star Tanec"

...počešťuji, abych neporušil případný copyright názvu aktuálně pro mnohé populární taneční soutěže. Povolební show, která právě probíhá tomu není nepodobná. Jen ty profesionály tam nikde nevidím.

24.10.2021 v 18:55 | Karma článku: 16.63 | Přečteno: 307 | Diskuse

Jan Snopek

Mazda 3 Hommage

Mezi ta nejzajímavější a nejvíce originální auta, která si lze v současnosti v České republice koupit, patří nepochybně Mazda 3.

24.10.2021 v 17:12 | Karma článku: 9.30 | Přečteno: 162 | Diskuse
Počet článků 184 Celková karma 20.46 Průměrná čtenost 1103

Jsem čelní a zatím jediný protagonista Venturismu. Venturismus znamená odvahu, odvážné vyslovení pravdy, ale také riskantní podnik. V ekonomii venture kapitál představuje finanční prostředky sloužící k investování do velmi rychle rostoucích inovativních projektů. Před rokem 1989 jsem založil hnutí „Tupohlaví“, které žádnou měrou přispělo k pádu socialismu. Venturismus a venturisté chtějí tímto odvážným směrem pokračovat...

Najdete na iDNES.cz